Jdi na obsah Jdi na menu

KOVO Ždánice - SK Žarošice 4 : 1 ( 4:0)

Branky:  Snášel F. 3x, Galia P. - Žaroský Z.

V neděli 26.července sehrálo naše A mužstvo 1.kolo nově vzniklého Okresního poháru OFS Hodonín. Soupeřem našeho mužstva bylo mužstvo Žarošic, účastník okresního přeboru. Hlavním rozhodčím tohoto zápasu byl pan Tománek, na pomezí mu asistoval Martin Ruban a Jaroslav Švábík. Utkání se hrálo za slunného počasí.

V prvním poločase předvedlo naše mužstvo velmi dobrý výkon. Již v 8.minutě jsme vedli po dvou brankách F.Snášela 2-0. Hostující obrana dělala chybu za chybou. Třetí branku přidal do prázdné branky po přihrávce od F.Snášela P.Galia. V poslední minutě přidal svou třetí branku F.Snášel a zvýšil na 4-0. Hosté zahrozili jen střelou Frýborta, která šla vedle branky a se střelou J.Chromého si poradil R.Ruban. Ve druhém poločase se hosté osmělili a začali hrát kombinační fotbal, ovšem jen po vápno. Nepovedený centr J.Chromého skončil na břevně. Tečovanou střelu J.Strmisky vyrazil R.Ruban. Největší šanci hostů zlikvidoval po střele J.Chromého R.Ruban. Hosté se dočkali čestného úspěchu v poslední minutě, kdy se trefil Z.Žaroský. Naše šance ve druhé půli skončili bez efektu, nejprve zahrozil střelou z dálky L.Marčík, střelu F.Snášela vyrazil Hampl na roh. Střela P.Galie končí po teči tesně vedle branky. Rozhodčí Tománek ukončil zápas Ždánice-Žarošice za stavu 4-1 a naše mužstvo se díky této výhře probojovalo do druhého kola, kde nás čeká mužstvo z Kostelce.

Výsledky 1.kola

Ždánice - Žarošice 4-1 , Hr.Vrbka - Sudoměřice 0-3, Sobůlky-Žádovice 7-1, Ratíškovice B-Kostelec 1-3 , Žeravice-Bzenec B 3-8, Suchov-Ježov 1-2, Prušánky-Lužice 1-1 na p.k.4-2  , Násedlovice-Dambořice 3-1 , Strážnice-Radějov 1-1 na p.k. 5-4 ,  Tv.Lhota-KEN Veselí  ?

2.kolo Okresního poháru je na programu ve středu 2.září v 18.00. V tomto kole se utkají tato mužstva:

Kostelec - Ždánice , Sudoměřice - Hovorany , Bzenec B - Ježov , Prušánky - Mikulčice , Násedlovice - Uhřice , Sobůlky - Moravany , Tv.Lhota/KEN Veselí - Svatobořice , Strážnice - Vnorovy

Kostelec - Ždánice 3 - 2